Jdi na obsah Jdi na menu
 


Deska cti - nositelé Březových léstků v ČSCH

Kód BL Příjmení Jméno Přezdívka Město/Obec Kraj   Uděleno
6091 2 Anders  Gunter    Zákupy  Liberecký    1.9.2015 
5314 2 Bartoš  Vojtěch    Tachov  Olzeňský    8/2010 
7992 1 Baštová  Nikola    Praha  Pražský    1.8.2016 
8342 1 Běláčková  Věra    Praha  Pražský    10.02.2017 
6204 2 Benko  Ján    Jamník  Jihomoravský    5.7.2012 
8215 1 Boháček  Jiří    Bohdalov  Vysočina    14.11.2016 
6245 2 Brandtlík  Aleš    Horní Bříza  Plzeňský    3.11.2012 
7195 2 Buřičová  Jana    Praha  Pražský    1.5.2015 
5799 6 Chromečková  Monika  Monča  Brno  Jihomoravský    28.9.2017 
7196 1 Chromečková  Anna  Enn Enne  Brno  Jihomoravský    1.8.2015 
8001 1 Čulíková  Tereza    Třebichovice  Středočeský    01.07.2016 
6198 2 Čumíček  Jiří  Čuma  Frýdek – Místek  Moravskoslezský    5.7.2012 
7007 1 David  Petr    Štěpánov  Olomoucký    1.11.2014 
8355 2 Decroix  Eva  Evík  Horní Dubenky  Vysočina    28.09.2017 
5238 4 Dolečková  Marcela    Luštěnice  Středočeský    1.7.2016 
6356 1 Dvořák  Bohumil    Kostelní Lhota  Středočeský    12.1.2013 
7204 1 Erazímová  Michaela    Lety  Středočeský    1.8.2015 
5803 2 Fiala  Tomáš    Horšovský Týn  Plzeňský    1.9.2015 
7534 1 Friedlová  Nela    Příbor  Moravskoslezský    1.9.2015 
5242 2 Frýdlová  Františka    Opava  Moravskoslezský    6/2010 
6093 2 Gajda  Petr    Opava  Moravskoslezský    1.8.2013 
8009 1 Hamza  Mikuláš    Morav. Krumlov  Jihomoravský  ČSCH  7/2016 
7002 2 Hartl  Karel    Praha  Hl.m.Praha    1.11.2014 
7005 2 Havlíček  Pavel  Pája  Střelice  Olomoucký    1.8.2015 
7606 2 Hlásenský  Martin    Příbor  Moravskoslezský    1.10.2015 
6419 3 Hoffmann  Jan  Hoff  Praha  Pražský    28.9.2017 
6200 2 Horký  Jaromír    Praha – Dubeč  Pražský    5.7.2012 
8382 1 Jaroš  Ondřej    Praha  Hl.město Praha    28.09.2017 
7205 1 Jarošová  Hana  Hanča  Praha  Pražský    1.8.2015 
5253 3 Jura  Václav  Wendys  Mnichovo Hradiště  Středočeský    1.8.2014 
5236 8 Jura st.  Vlastimil  Vlastík  Mikulášovice  Ústecký    1.8.2015 
5237 8 Jura, ml.  Vlastimil  Kočičák  Praha  Pražský    1.8.2015 
6201 2 Kabátová  Pavla    Šišma  Olomoucký    5.7.2012 
5801 1 Kacar st.  Jan    Bludov  Olomoucký    6/2011 
7535 1 Karasová  Zuzana    Příbor  Moravskoslezský    1.9.2015 
8386 1 Karská  Eva    Praha  Hl.město Praha    28.09.2017 
8388 1 Kheilová  Lenka    Praha  Pražský    10.02.2017 
6205 4 Kičurová  Dagmar  Dáša  Příbor  Moravskoslezský    1.10.2015 
7200 1 Klimková  Zdeňka  Kuřátko  Ostrava  Moravskoslezský    1.8.2015 
8395 1 Kolářová  Františka  Šany  Děčín  Ústecký    28.09.2017 
5808 2 Korbová  Jana    Praha  Pražský    1.5.2015 
6202 2 Korec  Antonín    Petrovice nad Úhlavou  Jihomoravský    5.7.2012 
6503 3 Koukalová  Jana, Anna  Jane  Opočnice  Středočeský    1.8.2015 
6206 2 Kraj  Karel st.  Bolavý zub  Čelákovice  Středočeský    5.7.2012 
6196 1 Krajová  Anna  Endy  Čelákovice  Středočeský    5.7.2012 
7192 2 Kraus  Pavel    Praha  Pražský    1.5.2015 
6504 1 Krausová  Dominika    Praha  Praha    1.8.2013 
7004 1 Křižan  David    Štěpánov  Olomoucký    1.11.2014 
6193 2 Kroftová  Andrea    Praha  Pražský    1.7.2016 
8043 2 Kroupa  Miloš    Hradec Králové  Hradecký    7/2016 
5802 1 Kučera  Roman    Litomyšl  Pardubický    6/2011 
6357 1 Kulhánek  Stanislav    Žitovlice  Středočeský    12.1.2013 
6252 1 Kvapil  Jaroslav    Česká Kamenice  Ústecký    3.11.2012 
7605 1 Lerchová  Jitka    Mikulášovice  Ústecký    1.10.2015 
6246 2 Lisner  Jaroslav    Oplot u Přeštic  Plzeňský    3.11.2012 
6247 3 Lisnerová  Magdalena    Oplot u Přeštic  Plzeňský    1.5.2015 
7208 1 Loubek  Filip    Milovice  Středočeský    1.8.2015 
5254 1 Loudová  Miroslava  Chlebík  Karlovy Vary  Karlovarský    7/2010 
8048 1 Ludvíková  Nina    Praha  Pražský    8/2016 
5310 2 Macíčková  Božena    Bezuchov  Olomoucký    8/2010 
8289 2 Matoušek  Petr    Čelechovice  Olomoucký    31.01.2017 
8291 1 Mrázek  Jakub    Jiříkov  Ústecký    20.08.2016 
6420 1 Myšák  Zdeněk  Bat  Praha  Pražský    1.7.2013 
5311 1 Nedělka  Václav    Velká Losenice  Vysočina    8/2010 
5805 3 Němec  Vladislav    Rožnov pod Rathoštěm  Zlínský    1.7.2016 
5239 5 Nováčková  Jana    Čáslav  Středočeský    1.7.2016 
8061 1 Paličková  Jana    Stará Ves n.Ondř.  Moravskoslezský    8/2016 
8442 1 Peterková Černá  Iva    Praha  Pražský    10.02.2017 
6250 1 Petržílka  Slavibor  Slávek  Louny  Ústecký    3.11.2012 
6203 3 Pfeffer  Luboš  Medúza  Kbely  Jihomoravský    1.8.2016 
7001 2 Pivoňka  Pavel    Praha  Hl.m.Praha    1.11.2014 
6251 1 Pobudová  Libuše  Líba  Praha  Pražský    3.11.2012 
5800 3 Polívková  Klára Dis.  Myšítek  Praha  Pražský    1.7.2013 
7193 3 Pražák  Petr    Mikulášovice  Ústecký    1.7.2016 
7194 3 Promberger  Pavel    Bohdalov  Vysočina    1.7.2016 
5312 5 Prombergerová  Iveta    Bohdalov  Vysočina    1.7.2016 
7201 1 Rokosová  Dita    Rumburk  Ústecký    1.8.2015 
5807 3 Rovenský  Jiří ml.    Kyjov  Jihomoravský    1.8.2016 
5806 3 Rovenský  Jiří st.    Kyjov  Jihomoravský    1.8.2016 
8459 1 Růžičková  Jaroslava    Praha  Pražský    10.02.2017 
7207 2 Ryšavá  Eva    Praha  Pražský    1.8.2016 
5241 2 Schejbalová  Helena    Ústí nad Labem  Ústecký    6/2010 
5313 1 Slavík  Vratislav    Prostějov  Olomoucký    8/2010 
5250 3 Soukup  Zdeněk  ZDDors  Praha  Pražský    5.7.2012 
8082 2 Soukupová  Šárka    Kralupy n.Vlt.  Středočeský    8/2016 
6207 3 Střelcová  Dagmar  Dáša  Praha  Pražský    1.5.2015 
7006 1 Stružská  Veronika    Luštěnice  Středočeský    1.8.2014 
8475 1 Svobodová Dostálová  Andrea    Kouřim  Středočeský    10.02.2017 
5251 2 Šálková-Honzlová-Mejstříková  Nikola  Nikýsek  Praha  Ústecký    12.1.2013 
7197 1 Šmejcová  Aneta    Rumburk  Ústecký    1.8.2015 
6197 2 Šolc  Josef    Neděliště  Královéhradecký    5.7.2012 
7003 2 Šonka  František    Praha  Hl.m.Praha    1.11.2014 
5240 2 Štěpankevič  Zdeněk    Ostrava  Moravskoslezský    6/2010 
6249 3 Štípková  Miloslava    Sadská  Středočeský    3.11.2012 
8093 2 Štolba  Ladislav    Zbůch  Plzeňský    7/2016 
7202 1 Tieftrunková  Eliška    Rumburk  Ústecký    1.8.2015 
5804 1 Tomášů  Věra    Bohdalov  Vysočina    6/2011 
8207 2 Trtík  Jiří    Zašová  Zlínský    31.10.2016 
8493 1 Turnerová  Lenka    Praha  Hl.město Praha    28.09.2017 
7617 2 Vaníček  Karel    Stará Červená Voda  Olomoucký    17.11.2015 
8498 1 Vášová  Veronika    Loket  Karlovarský    28.09.2017 
7199 1 Vojtová  Eliška    Rumburk  Ústecký    1.8.2015 
6421 4 Vokrouhlíková  Lucie  Esmík  Praha  Pražský    1.8.2016 
6199 1 Vydrař  Jaromír    Praha – Dubeč  Pražský    5.7.2012 
7198 1 Wernerová  Šárka    Praha  Pražský    1.8.2015 
5252 7 Yurova  Elena  Lenočka  Mikulášovice  Ústecký    8/2016 
6194 1 Zadina  Josef    Čáslav  Středočeský    5.7.2012 
6092 4 Záruba  Michal    Chřibská  Ústecký    1.8.2015 
7203 3 Zounková  Soňa    Praha  Pražský    28.9.2017 
6577 2 Zounková  Andrea    Praha  Praha    1.8.2014 
8326 2 Žďárský  František    Ondřejov  Středočeský    31.01.2017 
7206 1 Žitníková  Zdeňka    Ostrava  Moravskoslezský    1.8.2015 
 

Náhledy fotografií ze složky Předání ocenění Březový lístek 2016

 



Fotoalbum


Facebook

Mail list



Archiv

Kalendář
<< leden / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 123612
Měsíc: 1762
Den: 63